Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /data/web/virtuals/237458/virtual/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Reference – Profitas Finance

Reference

Vážíme si důvěry
v nás vložené.

Děkujeme.

Diverzifikace

Pan Litner mne telefonicky kontaktoval před cca 2 lety. Během 10 minut mi zcela nenásilnou formou nabídl možnosti zhodnocení volných finančních prostředků. Během týdne následovalo osobní setkání a podrobnější vysvětlení a upřesnění konkrétních možností. Zvolil jsem investici do nemovitostního fondu, který je konzervativní, ale se slušným výnosem. Po několika měsících, kdy jsem viděl, že vše funguje skvěle (pan Litner poskytuje maximum informací, je komunikativní) jsem do fondu vložil další volné prostředky. Po uplynutí dalších několika měsíců jsem se dohodl s panem Litnerem na diverzifikaci a využil jsem dalšího produktu z jeho široké nabídky. Pokud někdo uvažuje o zhodnocování volných prostředků, mohu, ne, oprava, chci pana Litnera a firmu Profitas doporučit.

Dušan T.
jednatel společnosti

Důvěra

Pan  Lakota nás oslovil jako reprezentant firmy Profitas Finance s r.o. Již první kontakt s ním, jeho první slova v nás vzbudily důvěru, která se prohlubovala dalším jednáním s tímto milým, vstřícným člověkem. Jeho lidský přístup, schopnost zodpovědět klientům všechny dotazy a vysvětlit jim problematiku, o níž s ním jednají, je obdivuhodná. S panem Lakotou jsme velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci s tímto schopným a velice erudovaným mladým mužem.

manželé Strakovi
lékaři

Fundovanost

U svého investičního specialisty p. Antonína Pěčka oceňuji velmi rychlou reakci na mé dotazy a požadavky, fundované odpovědi a také pravidelné reporty. Pravidelný výnos investic mě každý měsíc potěší.

Jana Z.
manažerka

Ochota

Panu Lakotovi bych chtěla poděkovat, vyjádřit svou velkou spokojenost, ocenit, že je vždy ochotný pomoct, vysvětlit a navíc je to velmi příjemný člověk.

Alena D.
zaměstnanec

Investujte s námi

    Fyzická osobaPrávnická osoba